kolestik reklamná agentúra michalovce skvelý nápad

Mgr. art Stanislav Koleštík

CEO
Creative director, art director

 

Cestou umenia, grafiky, dizajnu a kreatívy kráčam už od strednej školy, kde som sa venoval najmä remeslu s presahom do dizajnu a grafika mi pomáhala dotvárať príbehy mojich návrhov. Už vtedy som sa snažil vkladať do svojich projektov niečo viac ako ostatní. A toho sa držím dodnes.

Počas 6 – tich rokov štúdia na Technickej univerzite v Košiciach som pred meno pridal písmenká Bc. a vytúžené Mgr. art.

Nesmierne množstvo projektov, spoluprácí, súťaží a reprezentácií univerzity i mňa ako osoby mi prinieslo obrovský balík skúseností, z ktorých ťažím dodnes. Už nerobím grafiky. Robím príbehy!

Iba vďaka praxi, kreatívnemu zmýšľaniu, no najmä klientom, z ktorých sa často stali priatelia, niektoré naše projekty skončili v Europarlamente v Bruseli, v celej Európe, Rusku či najnovšie aj v Dubaji. Našli ste ich aj v Bille, či Kauflande, len o tom možno neviete.

Boli sme pri tom, keď sa prezentovali najčerstvejšie technologické novinky na prezentáciách či veľtrhoch, či najnovšie lekárske postupy na workshopoch a konferenciách. Vždy, keď som navrhoval logá, billbordy, plagáty, reklamy do novín, reklamné kampane, obaly na CD, vlastné Lego, luxusnú predajňu, či energydrinky, keď svoje práce prezentujem pred majiteľom podniku, či pred celým manažmentom korporácie, stále si potvrdzujem, že najlepšie je zmýšľať inak. A to už viac ako 12 rokov! A práve preto ste na tejto stránke. Nehľadáte grafika, ale príbehy s nápadom.​

Lenka Koleštíková

Ideamaker, copywriter

 


Najväčšiu časť svojej tvorby som sa vždy venovala produktom. Zväčša soche, ale najmä produktom z textilu. Vďaka štúdiu na vysokej škole som riešila mnohé témy, na ktoré sme vtedy ako študenti reagovali.

Najzaujímavejšie obdobie bola pre mňa dlhoročná spolupráca s eventouvou agentúrou FlorDeLuxe, kde sme sa dostávali do produkcie a zákulisia podujatí, teda tam, kde sa obyčajný návštevník nikdy nedostane.

Dnes je pre mňa umenie, dizajn, architektúra a fotenie len ako hobby, avšak svoju kreativitu využívam dodnes ako copywriter a ideamaker. Vytvárame teda spoločne nápady, myšlienky a princípy kampaní, ktoré majú za úlohu zaujať a pomôcť zákazníkom k úspechu.​

„Lebo skvelý nápad sa nerodí ľahko“

reklamná agentúra michalovce koleštík skvelý nápad reklamna agentura kolestik skvely napad

reklamná agentúra michalovce koleštík skvelý nápad reklamna agentura kolestik skvely napad

UŽ ŠTVRTÝ ČLÁNOK Z NAŠEJ DIELNE

Pokračovanie nášho článku o tipoch z praxe medzi kreatívcom a klientom. To čo sme sa my učili roky, vy už máte pripravené.