kolestik reklamná agentúra michalovce skvelý nápad

Mgr. art Stanislav Koleštík

CEO, Creative director, art director z kraja zbojníkov i Jánošíka

Od čias svojej prvej dánskej stavebnice som vedel, že chcem veci robiť INAK. 90-tky ( prehistorické obdobie pred internetom ) nás naučili skvele improvizovať 🙂 Umenie, dizajn, grafika a najmä kreativita boli mojimi piliermi počas dlhých rokov štúdia, kde sa mi vždy podarilo prepašovať do projektu niečo VIAC ako ostatní.  6 rokov štúdia na Fakulte umení na Technickej univerzite v Košiciach mi pridali písmenká Bc. a drsne znejúce Mgr. art.

Už odvtedy boli moje projekty reálne hmatateľné a nezostali len v zložkách: final_final_378. Už ako mladé ,,ucho” som vizuálne zastrešoval európske konferencie, celoslovenské roadshows, či zopár inovatívnych projektov, ktoré dnes voláme startupy. A VTEDY MI TO TRKLO! Už netvorím grafiky. Už tvorím príbehy!

Iba vďaka praxi, kreatívnemu zmýšľaniu, no najmä úžasným klientom, z ktorých sa často stali priatelia, naše projekty skončili v Europarlamente v Bruseli, v celej Európe, Rusku a najnovšie aj v Dubaji. Našli ste ich aj v Bille, či Kauflande, len o tom možno neviete. Nech už som pracoval pre mikro projektík, alebo MEGA korporáciu, vždy som dával k projektom ohromnú porciu kreativity. Inak to ani neviem! A preto čítate tieto riadky. Hľadáte totiž SKVELÝ NÁPAD!

Lenka Koleštíková

Ideamaker, copywriter

Najväčšiu časť svojej tvorby som sa vždy venovala produktom. Zväčša soche, ale najmä produktom z textilu. Vďaka štúdiu na vysokej škole v odbore socha a voľné výtvarné umenie som riešila mnohé témy, na ktoré sme vtedy ako študenti reagovali.

Najzaujímavejšie obdobie bola pre mňa dlhoročná spolupráca s eventouvou agentúrou FlorDeLuxe, kde sme sa dostávali do produkcie a zákulisia podujatí, teda tam, kde sa obyčajný návštevník nikdy nedostane.

Dnes je pre mňa umenie, dizajn, architektúra a fotenie len ako hobby, avšak svoju kreativitu využívam dodnes ako copywriter a ideamaker. Vytvárame teda spoločne nápady, myšlienky a princípy kampaní, ktoré majú za úlohu zaujať a pomôcť zákazníkom k úspechu.​ Dôkazom je aj naša spoločná vlastná značka produktov pre deti vrátane online marketingu.

„Lebo skvelý nápad sa nerodí ľahko“

reklamná agentúra michalovce koleštík skvelý nápad reklamna agentura kolestik skvely napad

reklamná agentúra michalovce koleštík skvelý nápad reklamna agentura kolestik skvely napad