MONO

Kompletná identita predajne luxusných pánskych oblekov, jednotný vizuálny štýl, marketing, interiér, exteriér

Unikátna predajňa v Košiciach ukrýva množstvo práce, nápadov a originálnych nápadov. Náš najrozsiahlejší projekt doteraz, začal od skíc loga, jeho variant a prezentácií celkového konceptu značky. Popri hľadaní tých správnych odtieňov farieb, rezov písma a vizuálneho štýlu sme formovali interiér, exteriér a celkovú konštrukciu predajne. Dokonca sme urobili budovu v budove! WTF?! Dokončili sme vizuálny štýl, nastavili základný marketing a vymakali interiér,  celé odovzdali do užívania a vy to všetko môžete objavovať na Južnej triede 117 v Košiciach.

Autori návrhov a realizácií: Mgr. art Stanislav Koleštík, Lenka Koleštíková.
Spoluautori názvu a konceptu: Majo a Mišo. Vďaka :)  
Fotografie predajne: facebook Mono
mono.fashion

PETRAMED

Najväščia a najoriginálnejšia dentálna klinika na Slovensku. Logo ani návrh zúbkov sme síce nerobili, ale tlačoviny a marketing sú už naše. Vdýchli sme zúbkom život

To čo vybudoval Peťo – je v skutku obdivuhodné. Každý deň prináša originálne nápady, ktoré spoločne s Mišom D. pretavíme do tlačovín, alebo online marketingu. V tomto marketingu nenájdete len usmievavé tváre používané stále dookola, ale skutočne unikátne tlačoviny, dobrodružstvá zúbkov a ich priateľov – neraz i vo forme animácií, originálne darčekové predmety, akcie, workshopy, školenia i podujatia, či do najmenšieho detailu prepracovanú firemnú identitu. Spolu so špičkovými službami to z Petramedu robí skutočný unikát.

Koncept zúbkov a logo: generations.agency
Dobrodružstvá zúbkov, tlačoviny, marketing: Mgr. art Stanislav Koleštík
www.petramed.sk

CATUS

Malé mesto – veľké príbehy

CATUS je príbeh o firme z menšieho mesta, kde však nezapadli prachom, ale vytvárajú si vlastné príležitosti. Dnes sú výhradným predajcom na Slovensku pre spoločnosti Delta Armory®, Guerilla Tactical a ich spolupráca so zbrojárskymi firmami naše spoločné projekty prezentovali na veľmi zaujímavých zahraničných veľtrhoch ako IWA. Vďaka Peťovi sme nadviazali spoluprácu aj s Delta Armory® a spolu s nimi sme vytvorili celú sériu obalov na produkty, ich manuály, gravírovanie laserom a podobné vychytávky. Aj napriek tomu, že vizuálne žezlo sme odovzdali druhým, tak vždy poteší fakt, že naše vizuály, obaly a produkty idú denno-denne do celého sveta. Vďaka Peťo.

foto krabíc K100: Peťo
foto kolimátoru: Internet
foto IWA: facebook IWA
www.catus.sk

GENTLEMAN´S CLUB

Vôňa cigár. Anglického parfému, sviežej mäty a čerstvej kávy. Logo sme síce nerobili, no nastavili sme jednotný ORIGINÁLNY vizuálny štýl a online i offline marketing čo ti odpáli dekel

Takéto esencie ukrýva Gentlemans club v Michalovciach. Prídete, zažijete, odídete, spomínate. A to je najväčšia výhoda oproti všemožným iným barberom. Dokonalé vyšpičkované služby sme doplnili trochu drzým štýlom copywritingu i komunikácie. Veď medzi chlapmi je takáto komunikácia vítaná! Na podporenie celkového imidžu sa nebránime používať nástroje umelej inteligencie. Odporúčam čeknúť Instagram a vychutnaš si NAJKREATÍVNEJŠÍ COPYWRITING ŠIROKO-ĎALEKO!!!

Námestie osloboditeľov 11 Michalovce.
www.gentlemans-club.sk
www.instagram.com/gentlemansclub_barbershop

ANJEL

Najväčší predajca metrového textilu na Slovensku

Anjel je dôkaz, keď niečo robíte poctivo viac než 30 rokov a udržíte si skvelé meno. Sieť predajní metrového textilu po celom Slovensku vrátane NAJväčšej predajne metrového textilu na Slovensku v Bratislave je toho len dôkazom. A ak k tomu pridáme modernú elegantnú firemnú identitu a prívetivý neagresívny marketing na sociálnych sieťach, vytvára to úžasný základ pre komunitu šikovných návrhárov, krajčírov, ale i domácich tvorcov.

www.metrovytextil.sk

KIDS CLUB

Príbehy, ktoré nečakáte. Logo sme nerobili, ale hravý – žltý online i offline marketing a tlačoviny sú našim dielom. Čerstvou novinkou je EPICKÝ interiér z našej dielne

Hravá, výrazná, veselá a charakteristická identita pre neobyčajné rodinné kaderníctvo. Nesmierna vďaka Matúšovi za jeho odvahu a dôveru. Vďaka tomu robíme jedinečné kampane, ktoré potešia. Nielen nás :D A čerešničkou je unikátny interiér, ktorý v Michalovciach nemá obdobu.

www.facebook.com/Kids-hair-club

ZDRAVO A CHUTNE

Šťavnatá identita plná zábavy a farieb. Redizajn loga, ujednotenie jednotného štýlu, hravý online i offline marketing

Hravé, farebné, zábavné. Rodinná firma vyrábajúca špičkové a zdravé potraviny z čerstvého, najmä vlastného ovocia. Tento projekt si zaslúžil, nech ich príbeh rozpovedajú samotné jabĺčka. Veď oni poznajú svojich farmárov najlepšie. Nám sa podarilo všetko zastrešiť jednotným vizuálnym štýlom a základným online marketingom a dotiahli sme to až do obchodného reťazca. Štafetu sme prenechali iným, no celý koncept je pekne chrumkavý, nie?

foto produktov: facebook zdravoachutne
www.zdravoachutne.com

AUTOLANC

Logo, jednotný vizuálny štýl, webstyling

Autoservis asi nikoho nedostane do vytrženia. Ale dynamické moderné logo, sexi farby a ucelená identita zrazu nakopla celú spoločnosť a dodala jej šmrnc a eleganciu. Teraz už je kam rásť a my vieme, že to dobre dopadne.

Mierová 83, Humenné
www.autolanc.sk

UMYSI

Do najmenšieho detailu. Luxus, cit pre poctivosť a snaha o dokonalosť. Logo, ucelená vizuálna identita, tlačoviny, základ pre marketing

Ako inak by ste popísali detailingové štúdio, ktoré má vo svojom portfoliu len to najlepšie z najlepšieho? Bentley, Mercedes,  Porsche, Mustang  a podobné špecialitky navštevujú toto štúdio pravidelne. Luxusné logo, luxusná identita a tlačoviny na prémiovom papieri len dopĺňajú tento unikátny celkový charakter.

www.facebook.com/UMYSI Detailing Studio

PLAYSYSTEM

Redizajn loga, budovanie jednotnej firemnej identity, kreatívny, farebný a hlavne nezbedný marketing

Aby sa firma rozvíjala, musí kráčať s dobou. Pomohli sme logu k lepšej použiteľnosti nutným redizajnom, navrhli sme pattern namieru, nastavili veselé farby, udali štýl, založili vizitky, katalógy a iné tlačoviny, nastavili základný online marketing a toto sme odovzdali tejto spoločnosti. Teraz je to v ich rukách.
Vedeli ste, že títo šikovní ľudia postavili ihriská Žihadielka v roku 2021? Šikovní, že?

www.playsystem.sk

Návrh loga: Ing. Jaroslav Bavlšík
Redizajn loga: Mgr. art Stanislav Koleštík – SKVELÝ NÁPAD

ERFOLG

Kompletná identita, jednotný vizuálny štýl, logo, tlačoviny, základ pre marketing

Medzinárodná logistická spoločnosť je partnerom pre najnáročnejšie logistické riešenia. A silné logo k nej neodmysliteľne patrí. Spoločnosť ERFOLG je silná, rešpektovaná a spoľahlivá spoločnosť. Jej logo musí tieto vlastnosti odrážať. Spolu s logom sme vybudovali komplexnú firemnú identitu a nastavili sme každučký aspekt komunikácie spoločnosti s verejnosťou, ale i s obchodnými partnermi.

Autor návrhov a realizácií: Mgr. art Stanislav Koleštík
Konzultant: Robo. Vďaka :)
www.erfolg.sk

VRABCHECK

Názov, logo, koncept, ilustrácie

Vlastná originálna a jedinečná značka s vôňou halušiek. Vybudovaná ručne od názvu po kolekciu skateboardov. Najprv ručne až po najmodernejšie potláčacie stroje. Táto kolekcia si našla svoje miesto na výstavách ÚĽUV-u i v jej periodikách. Unikátne, nie? A áno. Všetky postavy majú unikátny charakter a vychádzajú z reálnej predlohy. PS: Anička je už moja žena!

foto: Zuzana Alkas photography
model: Ondro, modelka Aňa. tlač: PMS board.
Ďakujem vám!!!

ILUSTRÁCIE

Najlepšie je predsa mať vlastné

Mnoho príbehov vie vyjadriť len ilustrácia. Nám sa ich nakopilo celkom dosť. Niektoré dokonca videlo viac než milión ľudí po celom svete! YEAH!

ONDO pekáreň

Logo, jednotný vizuálny štýl, polepy, tlačoviny, polepy prevádzok

Aktuálne rozpracovaný projekt. Vôňa čerstvého pečiva láka hlavne večer, keď vyrábame podklady a katalógy. Logo, polepy, komplexná identita dopomáha už tak skvelému pečivu bez dopekania mrazených polotovarov, nájsť si svojich zákazníkov takmer po celom východnom Slovensku.

www.ondo.sk

CENTRUM SIMULÁTOROVEJ A VIRTUÁLNEJ MEDICÍNY UPJŠ LF

Najväčšie simulátorové centrum na Slovensku

Moderné a nové simulátorové centrum európskeho významu. Miesto, kde sa mladí medici vzdelávajú v 3D priestore a praxujú na 30 najmodernejších simulátorov. A to všetko pod taktovkou UPJŠ v Košiciach. Vďaka Jakubovi sme zastrešili celý projekt novým logom a jednotným vizuálnym štýlom so základným marketingom.

www.upjs.sk/lekarska-fakulta/csavm
Zdroj foto z otvárania: fb Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Lekárska fakulta

SPOLU ZA ZDRAVÝ A KRÁSNY ÚSMEV 2013, 2014, 2015

Logo, tlačovny, online i offline marketing

Vďaka Slovenskému spolku študentov zubného lekárstva v Košiciach, Peťovi, Vilovi a Kubovi sme spoločne vybudovali komplexný vizuálny štýl s obmenami každý rok. Takto pripravené podujatie sa odohrávalo formou roadshow, teda putovalo po celom Slovensku, aby zlepšovali dentálne zdravie nás všetkých. Po troch rokoch sme žezlo dali ďalším a nadviazali plynule a veľmi úspešne. Vďaka týmto mladým študentom za to čo robia. My sme pomohli logom, polepmi, tlačovinami, reklamami, rollup bannermi, letáčikmi a pod. 

www.ssszl.sk/roadshow-spolu-za-zdravy-krasny-usmev-pokracuje/
zdroj foto: fb Slovenský spolok študentov zubného lekárstva

GODZILLA

Keď sa Liptov so Zemplínom spojí. Vlastná značka pre deti. Logo, produkty, kompletná spoločnosť.

Projekt, do ktorého sme s manželkou Lenkou dali celé naše srdcia. Textilné hojdačky pre deti sme povýšili na hračku. Ako prví sme prišli s „hojdou“ ako kúskom príbehu pre dieťatko.  A to nám nikdy nik nevezme. Ocenili nás aj na Sashe a to si ceníme o to viac.

www.sashe.sk/godzilliaci/detail/textilna-zavesna-hojdacka

PMS custom boards

Lebo nik neurobil lepšie skejty ako človek človeku. Logá, kolekcie custom dizajnov

Vďaka Ondrovi z Čiech sme vytvorili celé kolekcie originálnych skateboardov, mountainboardov a longboardov v špičkovej kvalite. Vďaka tomu máme v portfoliu unikátne kúsky, ktoré sú reálne predávané do celého sveta.

zdroj foto: fb PMS board

CARL GUSTAV

Logo, podklady pre výrobu k luxusnej pánskej značke oblekov

Spolu s Mišom, Majom a Lenkou sme stvorili značku, ktorá je stelesnenie kvality. Jednoducho, keď už chcete mať niečo poriadne. Značku Carl Gustav zakúpite v predajni Mono Košice.

www.mono.fashion

IADS MYM 2016

Logo, tlačoviny, jednotný vizuálny štýl

Slovenský spolok študentov zubného lekárstva v Košiciach a Bratislave zorganizoval tento medzinárodný kongres v roku 2016. S Natáliou a Peťom sme pripravili kompletné vizuálne podklady pre celý kongres. Od loga po tlačoviny a reklamné predmety.

www.facebook.com/IADSMYM2016
Zdroj foto: fb IADS MYM 2016 Slovakia

RUSINIJA

Tradície, spev a dobré srdcia

Keď robíte niečo dobrovoľne, zadarmo a od srdca – prináša to najväčšiu radosť. Na takomto princípe pracujú chlapi z Rusinije pod vedením manažérky Mileny. Za tie roky čo spolupracujeme, sme dokázali zorganizovať 5 benefičných koncertov v Humennom, vydať CD, reprezentovať Slovensko na medzinárodných podujatiach a to všetko s úsmevom na perách.  Prečo? Lebo Rusíni.

www.facebook.com/Rusinija-Русиния
foto koncertu: Aida studio

StaMi

Stabilný marketing pre stabilné riešenia

Logo sme nerobili, ale nastavili sme základný marketing a stále budujeme firemnú identitu. Aby bola pripravená na nástrahy digitálneho veku. Pomaly, stabilne, presne tak ako funguje kvalitné stavebníctvo. Základom je základ.

www.stamiokna.sk

ROYALDENT

Online i offline marketing, tlačoviny

Spolu s Jakubom sme vytvorili celé kolekcie online i offline materiálov pre celú sieť kliník. Dnes si už žijú vlastným životom na základoch, ktoré sme spoločne nastavili.

www.royaldent.sk

KLUB UNESCO SLOVAKIA

Logo, tlačoviny, jednotný vizuálny štýl, vizuálne zastrešenie podujatí

Klub Unesco Slovakia je organizácia spadajúca pod medzinárodnú organizáciu UNESCO. Má za úlohu chrániť to čo je nám blízke a pre nás charakteristické. Našu kultúru v najrôznejšom zábere. My sme dopomohli logom, jednotným vizuálnym štýlom a zastrešením podujatí organizovaných pod taktovkou K.U.S.

www.klubunescoslovakia.sk

AUTOŠKOLA ŠANTA

Mladá, dynamická a MAXimálne v pohode

Začali sme logom, vybudovali identitu, pripravili kampane a všetko pomaly prebúdzame k životu. Veď NAJlepšia autoškola v Michalovciach si to zaslúži.

www.autoskolasanta.sk

SSŠZL

Slovenský spolok študentov zubného lekárstva v Košiciach,
logo, tlačoviny

Spolu s Peťom a Vilom sme vytvorili logo, ktoré túto organizáciu zastrešuje dodnes. K logu neodmysliteľne patria aj tlačoviny a propagačné predmety, vďaka ktorým zabezpečujú hladký chod svojich podujatí.

www.ssszl.sk
Zdroj foto: fb Slovenský spolok študentov zubného lekárstva

EDSA 2014

Logo, jednotný vizuálny štýl, marketing, tlačoviny

Jedno z TOP podujatí usporiadaných Slovenským spolkom študentov zubného lekárstva. Medzinárodná účasť lekárov, medikov z celého sveta a profesionálna organizácia. My sme dodali logo, jednotný vizuálny štýl, tlačoviny i základný marketing. Vďaka stále patrí Peťovi, Vilovi i Natálii.

www.facebook.com/EDSA.Kosice
Zdroj foto: fb EDSA Kosice 2014

CHALUPA POD CÁRINKOU

Logo, jednotný vizuálny štýl, marketing, tlačoviny

Kompletné zastrešenie projektu. Od loga, nastavenie vizuálov, sloganov, celkového charakteru, vlastných ikon a piktogramov až po marketingovú stratégiu na rok dopredu. Takto komplexne vybudované základy neprekvapí žiadne marketingové zemetrasenie.

www.chalupapodcarinkou.sk
2023

EŠTE NEKONČÍME …

Množstvo projektov, ktoré vznikli dávnejšie, ale stoja za pozornosť

Logo do Ruska, nádherná slovenská knižka, Lego® na mieru, finále súťaže od Dolce Gusto, či rôzne plagáty dostali tiež SKVELÝ NÁPAD!

reklamná agentúra michalovce reklamna agentura michalovce kolestik koleštík skvely napad skvelý nápad doučovanie doucovanie kurz kurzy rekvalifikacny rekvalifikacne rekvalifikačný rekvalifikačné