ČAS NIE SÚ LEN PENIAZE

Je to nesmierne náročné, vieme, ale všetko chce svoj čas. Tie najlepšie myšlienky a nápady neprichádzajú ako Amorov šíp, alebo padajúce jablko zo stromu, ale ako výsledok prieskumu, spracovania poznatkov, skúseností, talentu a monštruózneho rozhľadu, ktorý musí každý kreatívec mať. Zakreslíme mnoho papierov, prejdeme kopu webov, aby sme to celé spracovali a vytvorili to najlepšie čo vieme. Snáď si nemyslíte, že to dáme za hoďku, lebo v tlačiarni na to už čakajú …

AKO UŠETRIŤ?

Pripravte si svoje podklady čo najlepšie. Aby boli jasne pochopiteľné inštrukcie. Ak musíme venovať čas triedeniu, zorientovaniu sa v podkladoch a ich lúšteniu – zbytočne vám beží čas, ktorý sme mohli venovať už výrobe vizuálov. Platíte tak zbytočne za prácu, ktorú si hravo urobíte aj sami. A zdarma.

MENEJ JE VIAC

Jeden z nosných proncípov nášho podnikania je nemať príliš veľa klientov. Stále vidíme, že je to trendom zobrať všetky možné zakázky a potom sa vyhovárať do telefónu. My to tak nerobíme a ani robiť nebudeme. Radšej budeme mať 7 – 8 stabilných klientov, ktorým vieme poskytnúť dostatok času akoby sme to robili tak ako naši kolegovia z brandže. Jediným mínusom je fakt, či je klient ochotný si za lepšie a stabilnejšie služby priplatiť.

AKÉ MÁTE CENY?

Skvelé predsa! Nevieme, či potrebujete logo, kampaň, alebo len originálny darčekový predmet. Bez toho, aby sme spoznali čo potrebujete to nejde. Zdarma vám však pripravíme cenovú ponuku na mieru. Niečo viac o cenách píšeme nižšie. Ak nie ste spokojní s cenami – napíšte nám váš rozpočet a my uvidíme čo tam dokážeme vtesnať, alebo kľudne vyskúšajte šťastie v iných agentúrach.

AKÝ MÁTE SYSTÉM PRÁCE?

Ak sa rozhodnete pre naše služby, najprv si určíme čo potrebujete. My pripravíme zdarma cenovú ponuku a predstavíme vám ju. Ak budete súhlasiť, zhrnieme si to do zmluvy, doťukneme skicovné a začneme pracovať. Urobíme si rozsiahly prieskum, vypracujeme brainstorming, zhrnieme nápady a tie vám odprezentujeme. Spolu s vami budeme projekt konzultovať a nahadzovať prípadné pripomienky. Pripravíme všetky technické podklady a tie vám odovzdáme. A je to! Váš projekt je na svete!

PREČO BY SOM VÁS POTREBOVAL?

Lebo máme skvelé nápady, skvelé projekty, skvelých zákazníkov a skvelých kolegov. Reklamných a grafických štúdií je mnoho. A každý deň pribúdajú ďalšie. My však riešime projekty kreatívne, bez ohľadu na jeho veľkosť, máme za sebou štúdium, zopár vyhraných súťaží, prax, reálne odovzdané projekty našim zákazníkom. Vkladáme do každého z projektov naše najlepšie nápady a hlavne srdce.

AKO MI ZLEPŠIA VAŠE SLUŽBY BIZNIS?

Je to jednoduché. Ak vyrábate produkty, alebo poskytujete služby – robíte to pre iných ľudí. Vašich zákazníkov. Ak máte kvalitne zvládnutú prezentáciu, vzbudzujete dôveru. Záujem o vaše služby a rešpekt zo strany zákazníka. Ak tento fakt podceníte, ako z pohľadu klienta môžete veriť firme, ktorá si nevie dať do poriadku ani vlastné logo? Zverili by ste jej svoj celoživotný projekt?

AKÉ SÚ VAŠE REFERENCIE?

Roky štúdia, dva tituly, roky praxe, spokojní klienti a zaujímavé projekty. Spoznajte nás:

  • berieme len toľko klientov, koľko zvládneme
  • vďaka tomu im dávame individuálnu starostlivosť
  • nerobíme pásovky
  • našim princípom je KREATIVITA a to komerčné agentúry robia pomenej
  • spolu – dokopy máme 18 rokov štúdia a praxe v obore
  • úžasný zaslúžený titul Mgr. art
  • naše portfólio hovorí samo o sebe, nepotrebujeme robiť kampane na svoje zviditeľnenie
  • sme dobrí ľudia
  • my sme síce v ústraní, ale naši klienti žiaria v konkurenčnom boji reálneho biznisu

KDE PÔSOBÍTE?

Michalovce. Mailom celé Slovensko. Vlastne, naše práce nájdete po celom svete. Spoznajte ich v našom portfóliu.

ČO JE SKICOVNÉ?

Je to záloha za začatie prác vyplácaná dopredu. Je nevratná. Dáva nám slobodu v tvorbe, aby sme vám mohli ponúknuť len to najlepšie. Skicovné je zväčša 50% z celkovej dohodnutej sumy projektu.

NEMÁTE PRIVYSOKÉ CENY?

Tématika cien je vždy veľmi háklivá. Treba nájsť balans medzi atraktívnosťou ceny a odplatou za vykonanú prácu. Avšak aby to nebolo také jednoduché, je v tom háčik. Resp. hneď niekoľko.
Či sa nám to páči, alebo nie, musíme zohľadniť staré známe faktory ako odvody za fakturáciu, opotrebenie počítačov, prenájom software-u, prenájom priestorov, spotreba energií a všetky tie drobnosti, na ktoré
nik nemyslí pri príprave cenovej ponuky. Nezabudnime prosím ani na zdravie. Oči, ruky, chrbtica, zápästie, to všetko sa nenávratne opotrebováva.

Háčik 2. Prenajímate si profesionála. 12 rokov štúdia a praxe jednoducho nemôže byť zadarmo. Každá skúsenosť a každý projekt nás posunul dopredu a vytvorili sme si tak unikátne know-how,
ktoré využívame v prospech klienta. Už nie sme študenti a čelíme nástraham biznisu rovnako ako vy.

Háčik 3. Zdeformovanie trhu. Ako v každom biznise platí vzťah medzi dopytom a ponukou. Musíme však smutne konštatovať, že dnes trpíme kvôli extrémne nízkym a samozrejme nekvalitným ponukám
typu portálu Ja spravím a pod. Ak je vám sympatická ponuka na vytovrenie loga za 60 €, nech sa páči. Ale pri prvej príležitosti zistíte, že nie je technicky urobené správne a prvý tlačiar vás
pošle domov logo opraviť, lebo vám ho nevyreže na stroji. Ak si myslíte, že si budete vážiť logo za 60 € ste na omyle. Logo je stelesnenie vašej snahy o úspech. Má ukázať
to čím ste, alebo čím je váš projekt. A také logo, ktoré zosobňuje vás, nemôže mať hodnotu 60 tich eur. Ak si objendáte profesionála, urobí vám logo dobre, kreatívne, použiteľne a vie
čo v praxi budete potrebovať a to vám aj dopredu pripraví.

Háčik 4. Čas. Na koľko si ceníte svoj čas? Ten, ktorý venujete klientom namiesto rodiny. Keď nahadzujete 50 stranový katalóg – nie je to na hodinu práce, ale na celú noc. Je preto nemožné
predstaviť si, že za stranu dáte max. 1 euro, keď ste nad tým strávili 5-6 hodín. Za čas platíte aj v solárku, u holiča, v Zoo, na plavárni, či na golfe.
Ak sa venujeme vám, logicky sa nemôžeme venovať iným a tobôž nie rodine. Preto je čas nesmierne dôležitý a úžasne vzácny.

Háčik 5. Výroba namieru. Uvedomte si prosím, že si chcete dať urobiť niečo namieru. Rovnako ako by ste si dali namaľovať obraz, či urobiť rekonštrukciu zubov. Či je to logo, plagát, alebo marketing – je robený namieru pre vás a vaše potreby.
Projekty navrhujeme tak, aby boli čo najautentickejšie a najoriginálnejšie. Aby sa neopakovali. I keď je to nesmierne ťažké, lebo internet je dnes maximálne preplnený.
Preto sa snažíme vždy vymyslieť niečo IBA pre vás. Namieru. A to niečo stojí.

Háčik 6. Ak s nami spolupracujete, tak každá naša aktivita je zameraná na to, aby sme vám priniesli úspech, zisk, hodnotu.
Nám logo už netreba. Vám áno. Aj vďaka nemu si vyslúžite rešpekt a dôveru zákazníka a následne nákup vášho tovaru, či služby. A v ideálnom prípade sa to bude opakovať každý deň.
Každý deň máte potenciál generovať zisk vďaka podkladom, ktoré sme vám vyrobili. Úžasné, nie?

Takže čo myslíte? Ešte stále sme pre vás drahí?

BERIETE NOVÝCH ZÁKAZNÍKOV?

Väčšinou máme vždy plné ruky práce, ale radi budeme spolupracovať na zaujímavých projektoch. Máte taký aj vy?

MÁM INÚ OTÁZKU

Sem s ňou!

kolestikcreative@gmail.com