KEĎ SA LIPTOV SO ZEMPLÍNOM SPOJÍ

KREATÍVNE • ORIGINÁLNE • SLOVENSKÉ

Náš príbeh je o spojeniach. Manželstvom sme spojili nás, naše životy, sily a schopnosti. Spojili sme Liptov a Zemplín. Dedinu a mesto. Textil a drevo. Nápady a remeslo. Ceruzku a počítač. Vôňu dreva a novej látky. Teraz to isté prinášame vám. To najlepšie čo vieme. Dizajn, kreativita, remeslo a trvácnosť.

TEXTILNÁ HOJDAČKA

✔ slovenská výroba
✔ homemade
✔ poctivo a pomaly robené
✔ najlepšie materiály

✔ bez kvapky lepidla
✔ bez chémie
✔ zosilnená látka
✔ vystužená konštrukcia
✔ silný servis

Spôsob ako toto všetko dosahujeme je naše know-how. Pracovali sme na tom tak dlho, aby sme sa mohli 100% ne spoľahnúť. Chceme robiť kvalitu ako niekedy. Tak, aby vám vydržala čo najdlhšie. Preto ponúkame i silný servis a keď nás budete potrebovať – budeme tu pre vás. Dokonalé ako darček na svadbu, Vianoce alebo ako darček pre Slovákov v zahraničí.

5/5
5/5
5/5

Hojdacka je nadherna a mala je z nej unesensena

Neregistrovaný užívateľ

Hojdacka je naozaj krasna a kvalitne vyrobena, pre dospelaka urcite potesenie pre oko a pre krpca, hadam aj radost z hojdania. Na to si este musime chvilku pockat, ale v takej krasnej hojdacke bude isto spokojny. Vrelo odporucam! : )

Evka P.

Krásne hojdačky nehovoriac o kvalite

Tinka F.

súvisiace služby

HOJDAČKA NAMIERU

Ružový zajo, žltá líška, modrý havo?… Fantázii medze nekladieme a vyrobíme vám ju podľa vašich predstáv. Alebo ešte lepšie. Nechajte vášho drobca alebo jeho staršieho súrodenca nakresliť si vlastnú hojdu a my ju vyrobíme. Ideme do toho?

Šablónu si môžte stiahnuť tu.

PERSONALIZÁCIA

Personalizácia je veľmi zaujímavou a obľúbenou formou ako naše výrobky ešte viac priblížiť našim zákazníkom. Ak chcete, vieme vám vypáliť meno obdarovaného na drevenú časť, pridať darčekovú kartičku, venovanie v luxusnom prevedení alebo je možnosť urobiť menšie zmeny v dizajne hojdačky. Napríklad jednoduché prvky ako uši, chvost, či základná farba či iný prvok. Je to len o vašej fantázii a našich skúsenostiach.

ďalšie produkty

MÄKKUČKÉ PLETENÉ DEKY

Ručne pletené mäkkučké deky z hebkej vlny. Pletie ich jedna z našich mamiek, takže sa môžete spoľahnúť na najvyššiu kvalitu. Na výber sú 3 pletené vzory, niekoľko pekných farieb. Rozmery si určíte vy podľa potreby. Či do kočíka, na zabalenie alebo pred telku. 

podpissss