Sme autorská výroba, to znamená, že nie sme firma, ktorá vyrába veci na kvantitu ako na páse. Robíme pomaly, precízne a dúfam, vždy aj budeme. Preto máme menej výrobkov, ale za to ich doťahujeme do detailu.

Naše zameranie je skrášlenie interiérov detských izieb, hračky, doplnky, ale i solitéry do interiérov. So zameraním na trvácnosť, remeslo, všetko slovenské, kreativitu a príbeh.

Nájdete nás hlavne na: www.sashe.sk/godzilliaci, ale i na našich sociálnych sieťach, kde uvidíte aj to čo pripravujeme.

Naše vecičky kúpite veľmi pohodlne na Sashe. Nielenže tam nájdete najnovšie kúsky, ale je veľmi pohodlný spôsob platby kartou a teda sa celý proces krásne urýchli a vy nemusíte čakať o 3 dni viac kvôli prevodu. Zároveň vidíte reálne recenzie od reálnych zákazníkov na naše produkty a viete, že nekúpite mačku vo vreci.

https://www.sashe.sk/godzilliaci

Hojdačku robíme minimálne 3 dni. Ideálny je týždeň. Ale snažíme sa dodržať 3 – 4 pracovné dni na výrobu. Vieme, že ste nedočkaví : )  Robíme VŽDY novú, čerstvú. Nechceme mať veci na sklade, chceme, aby ste mali vecičku čo najnovšiu a aby ste cítili, že je robená IBA pre vás a nie je to žiadna tuctovka.

Naše výrobky oficiálne certifikáciu nemajú. A asi ani mať nebudú. Nie preto, že by procesom neprešli, ale preto, že sme sa stretli s nezáujmom úradu a jeho veeeeeeľkou neochotou. Žiaľ, na Slovensku iné možnosti ako dotyčný úrad nie je, preto sa nevieme ďalej pohnúť a teda zatiaľ neplánujeme naše produkty certifikovať. Aj napriek tomu napríklad naše laná certifikácie majú a máme zakúpené všetky dostupné normy, podľa ktorých sa snažíme riadiť.

V pohode 15 kíl činiek, alebo malého hobita, či celú kapelu Čipmankov, dokonca celú dedinu Šmolkov. Nezabúdajte prosím na to, že ju budete používať na vlastné riziko. Mnoho informácií ako ju používať nájdete priamo v pribalenom letáčiku. Ukotvenie do stropu je na vás a to tiež nevieme ovplyvniť. Preto prosím dbajte na MAXimálnu bezpečnosť. Nedajte sa oklamať sadrokartónom a omietkou, ale uistite sa, že Vaše ukotvenie je čo najviac v betóne. Ak to urobíte správne – ukotvenie by malo uniesť i vás. Až keď ste si istí, môžte začať inštalovať.

Robíme ich ako pre naše vlastné deti. Robili sme ich pre naše netere a synovcov. Inšpirovali sme sa na internete ako každý, ale vydali sme sa vlastnou cestou. Narozdiel od iných výrobcov – máme skvelé know-how ako spevňujeme každý kúsok. Konštrukciu i látku. Naše laná utiahnu lode, náš servis je tu stále pre vás, sme slovenská značka, máme remeselný prístup i vzdelanie, možnosť robiť veci namieru a personalizovať, bez kvapky chémie, máme skvelú spätnú väzbu od reálnych zákazníkov, niekoľkokrát nás ocenili i na Sashe, pomáhate nielen nám, ale i tým, ktorí pomáhajú nám a nakoniec – naša kreativita je unikátna a to my posúvame hojdačky dopredu. A aby toho nebolo málo – dávame do toho srdce. A to stroje nevedia. Ešte stále váhate?

Je to jednoducho skvelá vec. My sme na to už prišli. Teraz je rad na vás. Hojdavý pohyb ukľudňuje. Máme to zakorenené v našej podstate. Ak nepotrebujete práve hojdať, stáva sa z nej visiace kresielko. Vyskúšajte to pri kŕmení, alebo len tak na sledovanie Spievankova. Samozrejme – nenechávajte ju bez dozoru. Robíme ich tak, že je možné ich zavesiť na 1, alebo 2 body. Vy si vyberiete čo vám vyhovuje. Hojdačka vie byť veľmi pohodlná. Ku každej dávame aj dva vankúšiky na prípadné vypodloženie. Nakoľko je to visiaci objekt, je potrebná aj dávka balancu, teda podvedome trénujete jadro tela a motoriku. Dnes je to veľmi populárne vo fitkách a vy to môžte mať zdarma : )  Kŕmte, hojdajte, seďte, čokoľvek.  Je to len na vás. A ako bonus. Darujte ju ako svadobný dar, na Vianoce, alebo Slovákom žijúcim v zahraničí. Originálne, slovenské, kvalitné a milé.

Sme autorská firmička, teda áno. Sme tu pre vás.

Sme manželia a kreatívni ľudia. Máme veľké množstvo nápadov a pomaly sa do nich púšťame. Sme totiž funny zmeska grafického, produktového dizajnéra a odevnej kreatívnej žienky. A áno, mám aj nejaké písmenká pred menom. Dokonca 6 : )  Avšak ak nás budete sledovať na instagrame, necháme vás nahliadnuť do našich životov a uvidíte, že Godziiliaci nie sme len my, ale aj vy. Značku totiž tvoríme spolu, lebo my nemôžme byť bez vás a dúfam, že ani vy bez nás.

Viac nájdete v našich novinkách.

Žiadna značka nedokáže robiť všetko na 100%. Ani veľké nahryznuté jablko či známy sladký hnedý nápoj. Takisto je to aj s projektom Godzila. S drevom nám pomáha jeden starší milý pán z malej dedinky na východe Slovenska, na samom konci sveta, kde sa aj vtáčiky otáčajú.
S niektorými fotkami nám pomohla úžasná Nikoleta Mackovjak, niektoré sú naše a niektoré sme si požičali z fotobanky, kým ich nenahradíme našimi. Srdečne a s energiou nás vždy podporí štúdio FlorDeLuxe, za čo sme veľmi vďační.

BUĎTE S NAMI V KONTAKTE

godzilliaci@gmail.com

podpissss